„Na trh prinášam iba to, čo mne samej chýbalo.”

Postaviť sa za čokoľvek vlastné nie je jednoduché, ale ani nemožné. Preto som sa rozhodla splniť si sen a vošla som do preplneného trhu fit doplnkami a zázračnými potravinami na chudnutie s niečím, čo má pre mňa naozaj zmysel a čo je pre mňa vášňou.

Všetky produkty pod značkou ESTY sú vegánske a navrhované tak, aby mali nie len správnu nutričnú hodnotu pre naše telo, ale aby uspokojili aj naše mlsné jazýčky. Naozaj túžim vyvrátiť fakt, že všetko, čo je zdravé a na rastlinnej báze, musí chutiť ako hrach alebo cícer!

K zdravému jedlu by sme mali mať pozitívny postoj, ale bez tej správnej chuti by to bolo naozaj náročné. Veď práve nutrične vyvážené jedlo nás poháňa k lepšej nálade, vyššej produktivite a dobrému pocitu zo seba samých každý deň.

Pre mňa je naozaj radosťou vytvárať produkty, ktoré môžem od rána do večera sama jesť a ktoré si viem na sebe otestovať. Verím, že si ich aj ty zamiluješ rovnako ako ja a dosiahneš s nimi tvoje ciele. Je dôležité cítiť sa sebavedomo a spokojne so svojím telom a starať sa oň, žijeme v ňom predsa každý deň!

Tvoja Ester